Bizi Twitter Üzerinden Takip Edin. Bizi Facebook Üzerinden Takip Edin. RSS kullanarak web sayfamızı ziyaret etmeden en güncel etkinlikleri takip edebilirsiniz.Osman Gazi Semt Konağı

Nasıl Giderim?
Telefon: 02423615181
Adres: Gazi Mahallesi
Osman Gazi Semt Konağı Fotoğrafı

Mimari yapısıyla, hizmet içeriğiyle bölgenin prestijini artıran Osman Gazi Semt Konağı, Hazine’den tahsis edilen 3 bin 129 m2 alana inşa edildi. 3 kattan oluşan tesiste, 150 kişilik çok amaçlı salon, mutfak, idari ofis, derslikler ve sohbet odası bulunuyor.

941 m2’lik alana inşa edilen Orhan Gazi Semt Konağı’nda ise çok amaçlı 100 kişilik salonla birlikte, mutfak, idari ofis, personel ofisi, derslikler ve bekleme odası yer alıyor.
Osman Gazi Semt Konağı 900 bin TL’ye, Orhan Gazi Semt Konağı ise 650 bin TL ye mal oldu.

Semt konaklarında, meslek ve sanat kurslarının yanı sıra gençlere ve çocuklara internet ve kütüphane hizmeti de verilecek. Eski İstanbul konakları mimarisinde yapılan tesislerde, bilgi evi, çocuk kütüphanesi ve kadın koordinasyon merkezi de olacak. 
Çok amaçlı salonlarında olduğu semt konaklarında, toplumsal konulara yönelik, eğitim ve sağlık alanında bilgilendirici seminerler de organize edilecek.

Halihazırda Semt Konağımızda, AKMEK kursları, Bilgi Evi ve Etüt Merkezi hizmetleri aktif olarak devam etmektedir.

Sosyal Medya hesaplarımız:

twitter.com/ogazisemtkonagi
facebook.com/Osmangazisemtkonagi

Osman Gazi Semt Konağı - Etkinlikleri