Kepez Belediyespor, Spor Toto Süper Lig’de Pazar günü oynanan ve Antalyaspor’un deplasmanda Adanaspor’u 5-2 mağlup ettiği karşılaşmanın  dönüşünde, Akseki-Manavgat yolunda kaza geçiren Antalyaspor’lu taraftarlara geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Aynı şehrin takımı olan, birbirlerine verdikleri destek ve dosthane görüntülerle taktir toplayan Kepez Belediyespor, kaza sonrası sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı.

“Kepez Belediyespor olarak, Adanaspor-Antalyaspor karşılaşması sonrası deplasman dönüşü kaza geçiren Antalyasporlu taraftarlarımıza acil şifalar diliyoruz. Antalyasporumuza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Biz rakip değil, ekibiz.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Kepez Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu yaptığı açıklamada; “ Ligde sergilediği performasla Ligimizi en iyi şekilde temsil eden Antalyaspor’umuzun, Adanaspor galibiyeti sonrası deplasman dönüşünde kaza yapan taraftarlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Böyle üzücü olayların bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum. Biz Kepez Belediyespor olarak Antalyasporumuza her türlü desteği vermeye hazırız