PROFESYONEL KATEGORİ RESİM VE HEYKEL KATEGORİSİ

1-      ÖZNUR KESDİRİCİ – KONYA  (RESİM)

2-      TURHAN EKİCİ – ANTALYA  (RESİM )

3-      ALİ AKYOL – AKSARAY   (RESİM )

MANSİYON: ŞAHİN TUNÇ – DİYARBAKIR  (RESİM )

MANSİYON: EMRE ATLAN – AKSARAY   (RESİM )

MANSİYON: MUHAMMET HANİFİ ZENGİN – KARS  (HEYKEL )

MANSİYON: DİLBER İLDANLI – KONYA   (RESİM)

 

PROFESYONEL KATEGORİ GRAFİK TASARIM, KARİKATÜR, FOTOĞRAF KATEGORİSİ

1.DERECEYE GİRMEYE LAYIK ESER BULUNAMAMIŞTIR.

2. DERECEYE GİRMEYE LAYIK ESER BULUNAMAMIŞTIR.

3 DERECEYE GİRMEYE LAYIK ESER BULUNAMAMIŞTIR.

MANSİYON: RASİM GÜNEŞ – İSTANBUL (KARİKATÜR)

MANSİYON: ÖZER ÇAĞLAR - GAZİANTEP (KARİKATÜR )

MANSİYON: TAHİR AKAY – ANTALYA ( FOTOĞRAF )

MANSİYON: FATİH MUHAMMET TOPAL – TRABZON  (FOTOĞRAF )

MANSİYON: ÇAĞLAR OKUR – ESKİŞEHİR  (GRAFİK TASARIM )

 

ÜNİVERSİTE KATEGORİ RESİM VE HEYKEL KATEGORİSİ

1-      KEMAL KAHVECİ – AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  (HEYKEL )

2-      GÜLENDAM GİRGİN – PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ  (RESİM)

3-      ALİ ÇAKA – SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ   (RESİM)

MANSİYON: ABDURREHİM GÜNEY – AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  (RESİM)

MANSİYON: MEHMET DEMİR – AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  (RESİM)

MANSİYON: SALİH AĞAROĞLU – AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  (RESİM)

MANSİYON: VIVIAN NAMEERE- AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ  (RESİM)

 

ÜNİVERSİTE KATEGORİ GRAFİK TASARIM, KARİKATÜR, FOTOĞRAF KATEGORİSİ

1.DERECEYE GİRMEYE LAYIK ESER BULUNAMAMIŞTIR.

2. DERECEYE GİRMEYE LAYIK ESER BULUNAMAMIŞTIR.

3 DERECEYE GİRMEYE LAYIK ESER BULUNAMAMIŞTIR.

MANSİYON: YUŞA ÇELEBİ – GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ GSF  (KARİKATÜR )

MANSİYON: ZEYNEP KARAKAYA – KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ (GRAFİK TASARIM )

MANSİYON: GÖKSU NUR ÖZDEMİR – KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ (GRAFİK TASARIM )

LİSE KATEGORİ RESİM VE HEYKEL KATEGORİSİ

1-      MEHMET EMİNCAN GÜNEY – ATSO GÜZEL SANATLAR LİSESİ – ANTALYA (RESİM)

2-      ZEYNEP BOR- MEVLANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ – İSTANBUL  (RESİM)

3-      KEREM YİĞİT – ATSO GÜZEL SANATLAR LİSESİ – ANTALYA (RESİM)

MANSİYON: GAMZE NUR EĞRİ – SAFRANBOLU İMKB GÜZEL SANATLAR LİSESİ (RESİM)

MANSİYON: BÜŞRA CANITEZ – KUMLUCA ANADOLU LİSESİ -  ANTALYA  (RESİM)

MANSİYON: ZEYNEP USLUER – ALANYA TÜRKLER GÜZEL SANATLAR LİSESİ  (RESİM)

MANSİYON: BERRA YAĞMUR KIRIMTAY – ALANYA TÜRKLER GÜZEL SANATLAR LİSESİ (RESİM)

MANSİYON: ÖMER DAVUT YİĞİT – ALANYA TÜRKLER GÜZEL SANATLAR LİSESİ (RESİM)

LİSE KATEGORİSİ GRAFİK TASARIM, KARİKATÜR, FOTOĞRAF KATEGORİSİ

1-      AZİME KALKAN – KÜTAHYA DEVLET HATUN MTAL – (GRAFİK)

2-      AYŞE ŞİMŞEK - KÜTAHYA DEVLET HATUN MTAL – (GRAFİK)

3-      HATİCE BUZKAN - KÜTAHYA DEVLET HATUN MTAL – (GRAFİK)

MANSİYON: CENNET KÜLCÜ – BOYABAT ANADOLU İHL – SİNOP (KARİKATÜR)

MANSİYON: BEYZA BETÜL KARAKAYA – YUNUS EMRE KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ –ANKARA (GRAFİK)

MANSİYON: SEVDA DURGUN - KÜTAHYA DEVLET HATUN MTAL – (GRAFİK)

MANSİYON: BÜŞRA KORKMAZ - KÜTAHYA DEVLET HATUN MTAL – (GRAFİK)

MANSİYON: MELİSSA ARIKAN – ATSO GÜZEL SANATLAR LİSESİ  (FOTO)

 

 

ORTAOKUL KATEGORİ RESİM VE HEYKEL KATEGORİSİ

1-      İREM BADE USTA – İSABET ORTAOKULU – SAMSUN (RESİM)

2-      BERKEHAN KESER – ATABEY KOLEJİ – OSMANİYE  (RESİM)

3-      IRMAK ÜNAL – KASIM SACİDE ENER ORTAOKULU – ADANA (RESİM)

MANSİYON: ŞEVVAL KÖKSAL – MEHMET SOYSARAÇ ORTAOKULU – KAYSERİ (RESİM)

MANSİYON: TUNA GÖZÜKIR-  ÖZEL DENİZLİ SEVİYE ORTAOKULU (RESİM)

MANSİYON: BİRSEN UMSU – MEHMET SOYSARAÇ ORTAOKULU – KAYSERİ (RESİM)

MANSİYON: SUDE HARPUT – MELAHAT FARAÇLAR ORTAOKULU – ANTALYA (RESİM)

MANSİYON: NİSA DEMİREZEN – MEHMET SOYSARAÇ ORTAOKULU – KAYSERİ (RESİM)

 

ORTAOKUL KATEGORİ GRAFİK TASARIM, KARİKATÜR, FOTOĞRAF KATEGORİSİ

1-      ASYA ARICI – FATİH SULTAN MEHMET İ.H.O – SİNOP (KARİKATÜR )

2-      AZİZ GÖVELİ – YAŞAR TOPÇU YATILI BÖLGE OKULU – SİNOP (KARİKATÜR)

3-      ZELİHANUR MAVİŞ - FATİH SULTAN MEHMET İ.H.O – SİNOP (KARİKATÜR )

MANSİYON: SENEM GÜNDOĞDU – ŞEHİT ORKUN ALPARSLAN KIZ İHO- (KARİKATÜR )

Yarışmaya Katılım ve İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.Yarışma Ödül Töreni Hakkında Detaylar Çok Yakında Sitemiz ve Sosyal Medya Hesaplarımızdan Duyurulacaktır.