Kurum Adı Kurum Türü Öğrenci Adı Soyadı
Ayşe-Ahmet Atmaca İlkokulu İlkokul İremnur BİLGİN
Ahatlı İlkokulu İlkokul Emirhan USLUER
Duraliler İlkokulu İlkokul Zehra TAVUKCU
Kültür İlkokulu İlkokul ATİLA EFE GÖZE
Gülveren İlkokulu İlkokul Zeynep sude KÜÇÜK
Yıldırım Bayezid İlkokulu İlkokul ZEHRA EMİK
Ünsal İlkokulu İlkokul ASYA AVCI
Antalya Eczacılar İlkokulu İlkokul AZRA UJKANOVİC
Başköy İlkokulu İlkokul Ayşe TOPBAŞ
Cengiz Topel İlkokulu İlkokul Zinnur Feyza GÖKNAR
Ersoy İlkokulu İlkokul Aysel Sena KOÇ
Süleyman Demirel İlkokulu İlkokul Havvanur SİMAV
Göçerler İlkokulu İlkokul FAİK  GİRİŞKEN
Hüseyin Ak İlkokulu İlkokul Harun Yusuf ÖZBAŞ
Kaan Turan İlkokulu İlkokul BETÜL OKYAY
Kurum Adı Kurum Türü Öğrenci Adı Soyadı
Mehmet Kemal Dedeman İlkokulu İlkokul Aslı Ceren BODRUMLU
Mimar Sinan İlkokulu İlkokul  Furkan ATALAY
İbrahim Doğaner İlkokulu İlkokul Seyit KAÇAR
Şehit İbrahim Barış Yurtseven İlkokulu İlkokul Bengisu FİDAN
Aslanlar İlkokulu İlkokul CUMA DAĞ
Yenimahalle İlkokulu İlkokul Tuana BÜYÜKELHAN
Abdülkadir Özkan İlkokulu İlkokul AYŞENUR GÖÇER
General Şadi Çetinkaya İlkokulu İlkokul Muhammet  Gökhan  YILDIZ
Gülgün-Nihat Ömür İlkokulu İlkokul Helin ATASEVEN
Prof.İhsan Koz İlkokulu İlkokul İpek Naz GÖKGÖZ
Kepez Şehit Ali Yılmaz İlkokulu İlkokul Mert GÜNAY
İrenoğulları İlkokulu İlkokul ELANUR BİRGEALP
Yedi Kuyular İlkokulu İlkokul BİLAL ARPAĞ
Baraj İlkokulu İlkokul Göktuğ TİLKİ
Altınova İlkokulu İlkokul HASİBE NUR ARCAN
Altınova Ruhi Sunar İlkokulu İlkokul AHMET SELİM ÜLKER
Kurum Adı Kurum Türü Öğrenci Adı Soyadı
Altınova Esen İlkokulu İlkokul Ruveyda TAŞÇİ
Şerife Tufan İlkokulu İlkokul ELA NAZ HABER
Göksu İlkokulu İlkokul GİZEM NUR CAN
Beşkonak İlkokulu İlkokul Ayşegül TEMEL
Mevlana İlkokulu İlkokul MURTAZA ALİ AŞILA
İsmail Hakkı Kaya İlkokulu İlkokul FEYZULLAH KARACA
Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu İlkokul Ada ESEN 
Şehit Jandarma Er Serhat Genç İlkokulu İlkokul EDANUR TAVŞAN
Kepez İlkokulu İlkokul YUNUS EMRE YAKUT
Kepez Şehit Hakan Karakaya İlkokulu İlkokul Şükriye ZENGİN
Ahmet-Leman Baydar İlkokulu İlkokul Mürüvet Sıla HOYRAZ
Gaziler İlkokulu İlkokul Havvanur KAPLAN
İsmail İltemir İlkokulu İlkokul ENES ŞAMİL BEKEN
Kızıllı İlkokulu İlkokul Emine Meryem KABAAĞAÇ
Odabaşı Sevinç Fahri Aydın İlkokulu İlkokul HATİCE IŞIK
Kirişçiler İlkokulu İlkokul Muhammed Numan ERKARA
Kurum Adı Kurum Türü Öğrenci Adı Soyadı
Şehit Jandarma Üsteğmen Gökhan Korkut İlkokulu İlkokul Işıl Ege BAĞLI
Varsak İlkokulu İlkokul Azra Cemile DAĞ
Varsak Karşıyaka İlkokulu İlkokul Yusuf Çağrı ÇOBANOĞLU
Varsak Şelale İlkokulu İlkokul RABİYA NUR BİLGİLİ
Kepez İşitme Engelliler  İlkokulu İlkokul Orhan KOCAGÖZ
Kepez Özel Eğitim Uygulama Merkezi I. Kademe ÖEUM(I.Kademe) FERHAT EMRAK
Kepez Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe ÖEUM(II.Kademe) BİLAL CAN
Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul İlkokulu İlkokul Sena Nur AKSU
Sütçüler İlkokulu İlkokul CANSU DERENBEKTAŞ
Şehit Kazım Esmer İlkokulu İlkokul CEMAL TOROS